Nowy serwis internetowy firmy Santander
Nowy serwis internetowy firmy Santander

Santander Consumer Bank S.A. jest częścią jednej z największych grup finansowych na całym świecie. Zdobył on po raz drugi z rzędu tytuł Firma Przyjazna Klientowi. Aby jeszcze bardziej podnieść poziom zadowolenia swoich klientów, Bank postanowił zmodernizować swoją stronę internetową.

 

Podniesienie intuicyjności oraz uproszczenie obsługi całego serwisu – takie były dwa główne cele przeprowadzonej modernizacji. Aby ułatwić klientom znalezienie najważniejszych informacji, zostały one umieszczone na stronie głównej. Ułatwione korzystanie z serwisu możliwe jest przede wszystkim dzięki przejrzystej szacie graficznej oraz nowemu podziałowi treści prezentowanych na stronie. Dzięki stworzeniu portalu w oparciu o zasady RDW możliwe jest sprawne korzystanie z niego nawet na urządzeniach mobilnych.

Wszystkie zadania związane z modernizacją portalu zostały zlecone agencji interaktywnej Ideo Sp. z o.o. – firmie, tworzącej m.in. serwisy internetowe, a także oferującej usługi z takich obszarów jak technologie internetowe, rozwiązania IT, marketing internetowy, czy e-commerce. Podstawą prac był dostarczony przez firmę Santander projekt graficzny. Na jego bazie agencja utworzyła funkcjonalny portal santanderconsumer.pl. Został on wdrożony w oparciu o prostą w obsłudze platformę Edito CMS. Jej narzędzia administracyjne umożliwiają między innymi niezwykle łatwą bieżącą aktualizację treści w serwisie.

Kluczowym elementem portalu było zaprezentowanie i zestawienie produktów, usług oraz aktualnych promocji. Do wszystkich tych treści dołączono odpowiednie, dedykowane formularze kontaktowe, które ułatwiają uzyskanie przez Klientów wszystkich potrzebnych informacji.
Jednym z najważniejszych elementów serwisu jest zestawienie produktów i usług. Prezentacja tych treści została powiązana z aktualnymi promocjami. Zintegrowane są także z dedykowanymi formularzami kontaktowymi, co jeszcze bardziej ułatwia Klientom pozyskanie wszelkich potrzebnych im informacji.

You Might Also Like

Pożyczki dla firm ze środków unijnych

Pożyczki dla firm ze środków unijnych

Czym są pożyczki pozabankowe?

Czym są pożyczki pozabankowe?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *