Profesjonalne narzędzia do analizy finansowej
Profesjonalne narzędzia do analizy finansowej

Jeżeli masz działalność gospodarczą, ale nie wiesz jak zarządzać jej finansami? Chciałbyś móc skutecznie oceniać wartość firmy, wskazywać ewentualne zagrożenia, szybko weryfikować perspektywy finansowe Twojego biznesu? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie.

 

Analityka finansowa pełni coraz istotniejszą rolę w obszarze planowanie rozwoju przedsiębiorstw. Wiele czynników chociażby takich jak aktualna sytuacja ekonomiczna firmy, czynniki zewnętrzne, czy istniejące trendy wpływają na konieczność wprowadzania szybkich zmian. Musisz, więc umiejętnie w krótkim czasie podejmować właściwe decyzje dla Twojej firmy. W tym celu stworzyliśmy szeroki wachlarz narzędzi analitycznych, które wspomogą i przyśpieszą ten proces.

Dzięki rachunkowi zysków i strat będziesz mógł zobaczyć rentowność swojego przedsiębiorstwa. Rachunek przepływów pieniężnych pokaże Ci rzeczywiście zaistniałe w przedsiębiorstwie przepływy środków pieniężnych w danym okresie. Uzupełni Twoją wiedzę o elementy niepokazane w rachunku wyników i bilansie. Natomiast wskaźniki zadłużenia przedsiębiorstwa posłużą ocenie zdolności oraz wiarygodności kredytowej firmy. Wskaźniki z tej grupy określą poziom zadłużenia, który przedsiębiorstwo może obsłużyć z uzyskiwanej nadwyżki finansowej. Analiza ich zmian pozwala na wykrycie potencjalnych zagrożeń związanych z niemożliwością obsługi zaciągniętych kredytów.

To tylko kilka z naszych propozycji rozwiązań, które dla Ciebie i Twojej firmy przygotowaliśmy. Widzisz? Teraz analiza finansowa wcale nie musi być taka trudna. Już nie musisz spędzać wielu godzin nad długimi raportami, czy zestawieniami! Wystarczy, że wykupisz dostęp do zestawu narzędzi, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom. Dostępne są w dwóch wariantach Pakiet Business Prognostic lub Pakiet Business Analytics, oba możesz otrzymać w ramach czasowych pakietów dostępu w zależności od Twojego zapotrzebowania.

Narzędzia które dostaniesz rozwiążą wszystkie problemy związane z dokonaniem profesjonalnej analizy finansowej. Stanowią one proste i wygodne w obsłudze instrumenty analityczne, które efektywnie realizują swój główny cel – dostarczają wiarygodnej, szybkiej i pełnej informacji o stanie finansów Twojej firmy. Nie czekaj dłużej, sprawdź naszą ofertę. Wszystkie informację znajdziesz na stronie www.prosteprognozy.pl.

Podobne ciekawe

Chwilówki bez ERIF

Kredyt pozabankowy- czy to możliwe?

Jakie firmy pożyczkowe wybrać?

Sprawdź ranking chwilówek i podejmij decyzję

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *