Warsztaty „Efektywne zarządzanie obszarami Compliance w instytucjach finansowych”
Warsztaty „Efektywne zarządzanie obszarami Compliance w instytucjach finansowych”

Efektywne zarządzanie obszarem Compliance to problem, z którym boryka się wiele firm. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom organizujemy warsztaty, które pomogą w zrozumieniu, że Compliance to nie mechanizm ślędzący zmiany w prawie, ale sztab specjalistów, którzy odgrywają bardzo ważną rolę w każdej firmie.

Istnieje wiele nurtujących pytań, na które ciężko znaleźć jednoznaczną odpowiedź, dlatego cykliczne spotkania kadry kierowniczej i zarządów pomogą zrozumieć jak ważne są relacje między nimi. Współpraca jest podstawą do realizacji zadań i celów z obszaru Compliance. Istotą jest wspólne określenie wzajemnych relacji, odpowiedzialności oraz formy raportowania. Nadrzędnym czynnikiem warunkującym sukces jest zaangażowanie Zarządu i Kadry

Kierowniczej w realizację funkcji Compliance w każdej instytucji. Warsztaty poprowadzi Jacek Zdziarstek, Dyrektor Departamentu Zgodności ze Standardami Bezpieczeństwa w Raiffeisen Bank Polska. Zwolennik praktycznego podejścia w realizacji zadań i funkcji Compliance, opartego na wartościach, wiedzy, współpracy oraz wykorzystaniu adekwatnych narzędzi. Opierając się na swoim 13 letnim doświadczeniu odpowie na szereg pytań związanych z codzienną pracą specjalistów w departamentach Compliance.

Podobne ciekawe

Czy warto inwestować w reklamę?

Czy warto inwestować w reklamę?

Najtańsze pożyczki – ranking 2020

Najtańsze pożyczki – ranking 2020

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.