Ideo dołącza do grona partnerów Sitecore
Ideo dołącza do grona partnerów Sitecore

Sitecore Web Content Management to narzędzie, którego zadaniem jest pomoc w tworzeniu oraz zarządzeniu rozbudowanymi i nowoczesnymi projektami internetowymi. Jest ono nie tylko niezwykle funkcjonalne i intuicyjne w obsłudze, ale również posiada szerokie możliwości integracji. Aby móc jeszcze lepiej realizować obsługę klientów oraz wspierać realizację ich celów biznesowych agencja interaktywna Ideo Sp. z o.o. postanowiła nawiązać współpracę z Sitecore – firmą, której narzędzia są rozpoznawalne i uznawane na całym świecie.

Rozbudowując naszą sieć Partnerów w Polsce poszukujemy firm które łączą wysokie kompetencje z zakresu e Marketingu  z kompetencjami programistycznymi umożliwiającymi wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań przeznaczonych dla dużych przedsiębiorstw i Klientów korporacyjnych. Ideo już od wielu lat łączy te kompetencje osiągając spektakularne sukcesy na rynku, decyzja o zawarciu partnerstwa była w tym przypadku naturalną koleją rzeczy.” – dodaje Mariusz Krukowski, Regional Sales & Partner Manager z Sitecore International 

Do grona klientów Sitecore należą przede wszystkim firmy, które znaleźć można w zestawieniach FT 500 oraz Fortune 1000. Dodatkowo firma była wielokrotnie nagradzana i otrzymała pozytywne rekomendacja jak np.: Web Marketing Association WebAward 2009, Red Herring Europe Top 100, EContent Magazine’s Top 100 Companies that Matter Most, 2011 Gartner Magic Quadrant for Web Content Management czy 2011 Forrester Wave WCM For Online Customer Experience.

Klienci często wymagają, aby ich wdrożenia były oparte o narzędzia, które znane i cenione są na całym świecie. Uczestnicząc w przetargach, które organizowane są przez czołowe, międzynarodowe firmy koniecznością jest posiadanie w  swojej ofercie takich właśnie rozwiązań. Gwarantują one m.in. sprawne i bezawaryjne funkcjonowanie nawet przy znacznych obciążeniach. Wszystkie te cechy posiada platforma oferowana przez Sitecore.

Dzięki dołączeniu do grona partnerów firmy, Agencja interaktywna Rzeszów – Ideo Sp. z o.o. zyska dostęp do bazy wiedzy i kompetencji oferowanej przez Sitecore. Oprócz tego partnerstwo umożliwia otrzymywanie konsultacji z projektantami największych informatycznych systemów oraz zapewnia dostęp do narzędzi developerskich, które pomagają usprawniać wdrożenia nawet najbardziej rozbudowanych platform.

Podobne ciekawe

Czy warto inwestować w reklamę?

Czy warto inwestować w reklamę?

Zintegrowany system ERP

Zintegrowany system ERP

POIR 2.3.2 – Bony na innowacje dla MŚP

POIR 2.3.2 – Bony na innowacje dla MŚP

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *