Sygma Bank zaprasza na film „Piraci z Karaibów. Na nieznanych wodach” i organizuje konkurs związany z premierą filmu
Sygma Bank zaprasza na film „Piraci z Karaibów. Na nieznanych wodach” i organizuje konkurs związany z premierą filmu

Z okazji premiery filmu „Piraci z Karaibów. Na nieznanych wodach” Sygma Bank rozpoczął konkurs
dla swoich klientów. Od poniedziałku, 9 maja, przez 6 tygodni – do 15 czerwca br., można wygrać atrakcyjne nagrody. Grupą docelową konkursu są wszyscy klienci Sygmy posiadający kartę kredytową  Master Card.  Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dokonanie w okresie jego trwania transakcji kartą kredytową Sygma Master Card na kwotę minimum 30 zł oraz zachowanie wydruku z terminala. Kolejny krok to przesłanie SMSa rejestracyjnego pod numer 7055 oraz udzielenie odpowiedzi na jedno pytanie związane z filmem. Codziennie 100 osób, które najszybciej i prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe otrzyma podwójne zaproszenia do kina lub oryginalne koszulki z filmu. W sumie w etapach dziennych do wygrania jest 1 800 podwójnych zaproszeń do kina na film „Piraci z Karaibów. Na nieznanych wodach” i 1 800 koszulek z filmu. Uczestnicy etapów dziennych mają też szansę na zdobycie nagrody głównej. Zwycięzcami zostaną osoby, które najszybciej i prawidłowo odpowiedzą na kolejne, otrzymane SMSem pytanie. Nagrody wielkiego finału to wycieczka na Karaiby dla 4 osób o wartości 27 000 PLN, 20 zestawów kina domowego oraz 200 gier komputerowych na PC  „Lego: Piraci z Karaibów”.

– Podjęliśmy decyzję o wsparciu jako jeden z dwóch partnerów polskiej premiery filmu „Piraci z Karaibów.
Na nieznanych wodach”. Oprócz dobrej zabawy w kinie mamy też do zaoferowania szereg nagród. Chcemy, by nazwa Sygma kojarzyła się z dobrą zabawą i miło spędzonym czasem. To dlatego główną nagrodą jest wycieczka dla czeterech osób na Karaiby – wyjaśnia Michał Moskalik, Zarządzający Marketingiem B2C w Sygma Bank.

Konkursowi towarzyszy intensywna akcja reklamowa w placówkach handlowych sieci współpracujących
z Sygma Bank. Plakaty i ulotki reklamowe dostępne są w ponad 200 placówkach sieci handlowych blisko współpracujących z Sygma Bank, jak Praktiker, Real, Obi, Nomi oraz Bricomarche.

Dodatkowe informacje oraz szczegółowy regulamin konkursu dostępne są na stronach www.sygmanakaraibach.pl oraz na www.sygmabank.pl. Zostaną tam również opublikowane listy zwycięzców po zakończeniu konkursu. Więcej informacji o filmie na stronach www.disney.pl oraz www.disney.pl/piraci.

Kontakt dla mediów:
Damian Ziąber
PR Manager
Rzecznik prasowy
d.ziaber@sygmabank.pl
tel. 668-394-810

*    *    *

Historia Sygma Bank zaczyna się w 1999 r., kiedy działalność w Polsce rozpoczęła firma Finplus SA, specjalizująca się w kredytach konsumenckich oraz finansowaniu zakupów przy pomocy kart kredytowych. W 2004 r. Finplus SA podjęła decyzję o rozpoczęciu działalności w Polsce jako oddział francuskiego Sygma Banque Societe Anonyme. Tak powstał Sygma Bank. Cała gama produktów firmy Finplus została przeniesiona do nowego podmiotu. Sygma Bank należy w całości do Grupy LaSer i świadczy w jej ramach usługi finansowe. Z kolei Grupa LaSer należy w 50% do Galeries Lafayette, co determinuje handlowe doświadczenia firmy, zaś w pozostałych 50% do BNP Paribas Personal Finance.
Sygma Bank specjalizuje się w aktywnym wspieraniu sieci detalicznych poprzez usługi finansowe i pozafinansowe, w szczególności karty kredytowe typu „private label”, kredyty ratalne oraz pożyczki gotówkowe. Sygma Bank wspiera sieci handlowe wykorzystując swoje bogate doświadczenie z innych rynków europejskich. Będąc finansową jednostką Grupy LaSer – europejskiego lidera kart i obsługi transakcji handlowych w sieciach detalicznych – Sygma tworzy dla swoich partnerów biznesowych specjalne programy dla posiadaczy kart i organizuje akcje promocyjne, a także zorientowaną na konsumenta strategię komunikacji marketingowej. Sygma Bank jest liderem polskiego rynku kart kredytowych. W portfelu posiada ponad 1,6 miliona aktywnych kart (stan na koniec 2010) i zarządza obecnie kontami około 4 milionów klientów. W styczniu 2010 r. doszło do prawnej fuzji Sygma Banque Societe Anonyme Oddział w Polsce Cetelem Bank SA. Sygma Bank zatrudnia w całej Polsce ok. 1 800 pracowników. Dyrektorem Generalnym Sygma Bank jest Philippe Santini. Sygma Bank współpracuje z LaSer Polska, w ramach którego powstają nowe produkty i usługi dla sieci handlowych, jak mini-programy lojalnościowe jak (Gift Pack) czy karty podarunkowe (Chicco).
INFORMACJE PRAWNE: Sygma Banque Société Anonyme (Spółka Akcyjna) z siedzibą w Paryżu (75 009), 18, rue de Londres, Paris 75009, Francja,  została wpisana do rejestru handlu i spółek w Paryżu za numerem R.C.S. Paris B 327 511 036 (1983B05516), o kapitale zakładowym wynoszącym 575 000 003,16 Euro (opłacony w całości). Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Suwak 3, został wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000219686, NIP 107-00-01-152.
Więcej na www.sygmabank.pl

Podobne ciekawe

Czy warto inwestować w reklamę?

Czy warto inwestować w reklamę?

Pożyczki dla firm ze środków unijnych

Pożyczki dla firm ze środków unijnych

Gwarancja na prace budowlane

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *