Ubezpieczenie Pomoc na Raka
Ubezpieczenie Pomoc na Raka

Pomoc na Raka to pierwsze w Polsce tak kompleksowe ubezpieczenie oferowane wszystkim tym, którzy chcą się zabezpieczyć na wypadek choroby nowotworowej. Ubezpieczenie zapewnia świadczenia pieniężne wypłacane w kluczowych etapach leczenia choroby.

 

Ubezpieczenie Pomoc na Raka, proponowane przez AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., oferuje szeroki wachlarz świadczeń dla wszystkich tych osób, które z powodu choroby nowotworowej są narażeni na bardzo duże koszty i niedogodności z tym związane. Zakres ubezpieczenia Pomoc na Raka zastał tak zbudowany, aby chory mógł otrzymać profesjonalną pomoc na każdym etapie terapii. Oprócz świadczeń pieniężnych chory otrzymuje dostęp do specjalistycznych konsultacji i badań, a także fachową pomoc w organizacji codziennego życia.

Świadczenia pieniężne w ramach ubezpieczenia

Ubezpieczony, w ramach programu Pomoc na Raka, otrzymuje wsparcie finansowe na pokrycie kosztów pojawiających się w konkretnym momencie leczenia. AXA wypłaci świadczenie finansowe na poszczególnych etapach leczenia: po rozpoznaniu nowotworu, w przypadku operacji medycznej, w przypadku chemioterapii (maks. 5 cykli) i/lub radioterapii (maks. 5 cykli).

Dodatkowo chory otrzymuje wsparcie w postaci comiesięcznej renty wypłacanej od momentu rozpoznania nowotworu nawet do 12 miesięcy. Te środki może przeznaczyć na zaspokojenie najpilniejszych potrzeb, jak np.: zakupów leków nierefundowanych, pomoc domową lub pielęgniarską, itp.

Konsultacje i badania w ramach ubezpieczenia Pomoc na Raka

Dzięki ubezpieczeniu Pomoc na Raka, w ramach wybranych limitów świadczeń, chory uzyskuje szeroki dostęp do konsultacji lekarskich oraz badań laboratoryjnych i diagnostycznych, które może przeprowadzić bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów w ponad 700 placówkach partnera medycznego AXA, znajdujących się na terenie całej Polski. Do badań objętych ubezpieczeniem należą m.in.: morfologia, badanie histopatologiczne, rezonans magnetyczny, biopsja, tomografia, czy USG.

Osoba korzystająca z ubezpieczenia Pomoc na Raka otrzymuje ponadto sprawdzone informacje o tym, gdzie najszybciej może skorzystać ze specjalistycznej pomocy lekarskiej. Ponadto w ramach świadczenia choremu zostaje zapewniona opieka pielęgniarska, pomoc psychologa, psychoonkologa lub terapeuty oraz transport do ośrodków medycznych, za co chory nie ponosi żadnych kosztów w ramach wybranych przez siebie limitów. Ponadto może on liczyć również na bezpłatny dowóz leków oraz sprzętu rehabilitacyjnego do miejsca swojego pobytu.

Druga Opinia Medyczna

Prawidłowo postawiona diagnoza stanowi podstawę dalszego skutecznego leczenia pacjenta. Dlatego też, w ramach Drugiej Opinii Medycznej, ubezpieczony może skorzystać z wiedzy światowej klasy eksperta, biegłego w danej dziedzinie medycznej, który zweryfikuje prawidłowość postawionej pierwotnie diagnozy oraz wskaże kierunki dalszego leczenia chorego.

Ubezpieczenie Pomoc na Raka można zamówić online wchodząc na stronę www.pomocnaraka.pl. Dla wszystkich zainteresowanych tego rodzaju formą ubezpieczenia przygotowano kilka wariantów zakresu świadczonych usług, z których każdy może wybrać ten najbardziej mu odpowiadający. Decyzja o ubezpieczeniu na wypadek zachorowania na nowotwór to dobry krok w kierunku zabezpieczenia siebie oraz swoich najbliższych przed niedogodnościami finansowymi związanymi z chorobą.

Źródło:
https://pomocnaraka.pl/ 
https://www.axa-polska.pl/gfx/axa/userfiles/_public/formularze/ind/ochrona/planochronny/pakiet_pomoc_na_raka_wyciag_z_ow.pdf 
http://www.axa-polska.pl/pomocnaraka

Podobne ciekawe

Chwilówki bez ERIF

Kredyt pozabankowy- czy to możliwe?

Jakie firmy pożyczkowe wybrać?

Sprawdź ranking chwilówek i podejmij decyzję

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *