Pożyczka bez BIK – najważniejsze informacje
Pożyczka bez BIK – najważniejsze informacje

Aktualnie największą popularnością cieszą się pożyczki, które udzielane są bez zaświadczeń o zdolności kredytowej, poręczycieli oraz bez BIK.

 

Bez BIK czyli…?

Najprościej rzecz ujmując pożyczkę bez BIK można określić jako niewielki kredyt konsumencki nieprzekraczający kilkuset złotych. Pożyczka bez BIK udzielana jest na tych samych zasadach co pożyczka standardowa, a jedną różnicą  jest to, że pożyczkodawca nie sprawdza historii kredytowej osoby pobierającej gotówkę. Większość instytucji prywatnych oraz parabanków udziela pożyczek do kilkuset złotych.

Kto może ją udzielać?

Pożyczki bez BIK udzielane są wnioskodawcom bez sprawdzania ich przeszłości kredytowej. Warto zaznaczyć, że taka forma zobowiązania finansowego nie jest stosowana przez banki tradycyjne. Tego typu pożyczkę można otrzymać w parabankach, w szczególności tych, które oferują usługi za pośrednictwem Internetu.

Zalety pożyczki bez BIK

Pożyczki bez BIK posiadają sporo zalet np. szybkość uzyskania pieniędzy oraz możliwość dopełnienia wszelkich formalności za pośrednictwem Internetu. Dodatkowo wnioskodawca nie musi spełniać wszystkich warunków dotyczących zarobków oraz poręczycieli, tak jak jest to w bankach. Tego typu pożyczka jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które pilnie potrzebują niewielkiej ilość pieniędzy, a nie mają możliwości uzyskania kredytu w banku.

Więcej na: https://www.mini-credit.pl/pozyczka-bez-bik

Podobne ciekawe

Chwilówki bez ERIF

Kredyt pozabankowy- czy to możliwe?

Jakie firmy pożyczkowe wybrać?

Sprawdź ranking chwilówek i podejmij decyzję

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *