Spotkanie ekspertów środowiska ubezpieczeniowego
Spotkanie ekspertów środowiska ubezpieczeniowego

W dniach 26 – 27 VI 2013r. w Centrum Konferencyjnym Golden Floor Plaza w Warszawie odbędą się warsztaty „Funkcjonowanie Compliance w sektorze ubezpieczeń – akty prawne, trendy i wyzwania”, których organizatorem jest V Financial Conferences.

Będzie to pierwsze w Polsce spotkanie skierowane tylko do ekspertów środowiska ubezpieczeniowego, które na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez V Financial Conferences.

Podczas warsztatów omówione zostaną najbardziej palące aspekty prawne, trendy i wyzwania z jakimi na co dzień spotykają się specjaliści świata ubezpieczeń.

Poruszone zostaną zagadnienia dotyczące budowy, polityki i procedur Compliance w Zakładach Ubezpieczeń. Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie przedstawi praktyczne podejście do nowych zmian w projekcie IMD II, a Kancelaria CMS Cameron McKenna omówi jego najważniejsze cele i założenia.

Na pytanie „Które obszary działalności Zakładów Ubezpieczeń czekają największe zmiany w związku z EMIR, PRiPS czy FATCA odpowiedzą m.in. Linklaters, Skandia czy Eksperci biorący udział w procesie legislacyjnym powyższych zmian.

Warsztaty zakończą się panelem dyskusyjnym, podczas którego wszyscy prelegenci wraz z uczestnikami podsumują szkolenie i odpowiedzą na pytania powstałe w jego trakcie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach, które będą doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami w branży ubezpieczeniowej.

Warsztaty kierujemy do wszystkich Zakładów Ubezpieczeń, a w szczególności do Specjalistów z departamentów:

  • Compliance
  • Prawnych
  • Aktuariatu
  • Audytu
  • Kontroli
  • Sprzedaży
  • Bezpieczeństwa
  • Zarządzania ryzykiem

Zapraszamy do kontaktu:

Departament Sprzedaży:                          Departament Konferencji:
kom. 784-553-555                                   kom. 791-404-321
e-mail: biuro@vfconferences.pl              e-mail: wdomurad@vfconferences.pl
www.vfconferences.pl                             www.vfconferences.pl 

Podobne ciekawe

Chwilówki bez ERIF

Kredyt pozabankowy- czy to możliwe?

Jakie firmy pożyczkowe wybrać?

Sprawdź ranking chwilówek i podejmij decyzję

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *