BPH FIZ Multi Inwestycja – same korzyści
BPH FIZ Multi Inwestycja – same korzyści

Po pierwsze, fundusz skierowany jest do szerokiej grupy inwestorów. Jest to możliwe dzięki temu, że minimalna kwota inwestycji to tylko 1000 zł. Przeciętny Kowalski, zainteresowany nowymi trendami na rynku funduszy inwestycyjnych ma teraz możliwość zainwestowania w fundusz realizujący bardzo korzystną strategię. Do tej pory fundusze absolutnej stopy zwrotu dostępne były jedynie dla zamożnych inwestorów.

Po drugie, fundusz dąży do zarabiania niezależnie od koniunktury na rynkach finansowych. Powierzone mu środki lokowane będą na różnych rynkach: akcyjnym, obligacyjnym, towarowym, walutowym i pieniężnym. Celem realizowanej przez fundusz strategii jest wypracowanie kilku a nawet kilkunastoprocentowego zysku, niezależnie od warunków panujących na rynku. Fundusz wyceniany będzie tygodniowo, co umożliwia bieżący monitoring przebiegu inwestycji. Ponadto, oferuje on kwartalne umorzenie certyfikatów.

Dlaczego BPH FIZ Multi Inwestycja?

 Zespół specjalistów Towarzystwa zajmujący się funduszem BPH SFIO Total Profit, realizującym taką samą strategię, wypracował ponad 17% stopy zwrotu w ciągu ośmiu miesięcy

Fundusz został stworzony z myślą o inwestorach nastawionych na zysk w każdych warunkach szczególnie w związku z tym, że obecna sytuacja na polskim rynku jest niestabilna.

Subskrypcji towarzyszy konkurs „Strzał w 10 z BPH TFI”. Biorą w nim udział te osoby, które złożą zapis na certyfikaty inwestycyjne serii A BPH FIZ Multi Inwestycja w mBanku na kwotę co najmniej 10 tys. zł. Każda co dziesiąta osoba wygrywa stację pogodową, co setna mini odtwarzacz filmów DVD, a co tysięczna wygrywa iPad.

 

Zapisy na certyfikaty inwestycyjne BPH FIZ Multi Inwestycja można składać w placówkach DM BZ WBK, DI BRE BANKU, MultiBanku na terenie całego kraju oraz w mBanku.

Podobne ciekawe

Chwilówki bez ERIF

Kredyt pozabankowy- czy to możliwe?

Jakie firmy pożyczkowe wybrać?

Sprawdź ranking chwilówek i podejmij decyzję

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *