Załóż konto w Santander Bank Polska i otrzymaj 350 zł na start!
Załóż konto w Santander Bank Polska i otrzymaj 350 zł na start!

Ruszyła świetna promocja Santander Bank Polska, w której za założenie konta – Konto Jakie Chcę otrzymać możemy aż 350 zł premii na start. Trzeba przyznać, że jest to bardzo dobra oferta – zwłaszcza, że warunki promocji są bardzo proste. Dodatkowo zakładając konto będziemy mieli możliwość skorzystać z Lokaty Mobilnej, której oprocentowanie wynosi aż 2% co na obecne czasy jest bardzo dobrym wynikiem.

Założenie konta w Santander Bank Polska i 200 zł premii na start

Pierwszą premią jaką uzyskać możemy za założenie konta Konto Jakie Chcę jest kwota 200 złotych. Co należy jednak zrobić by taką premię uzyskać?

  1. Założenie konta w Santander Bank Polska do 15.11.2020, chociaż sam wniosek o konto należy wypełnić do 31.10.2020 roku.

2. W każdym z trzech miesięcy po otwarciu rachunku należy:

  • zapewnić wpływy na konto w kwocie min. 1000 zł,
  • wykonać 5 transakcji BLIK lub kartą,
  • zalogować się do aplikacji Santander Mobile.

Przykładowo jeśli konto założymy w październiku warunki spełnić musimy w listopadzie, grudniu oraz styczniu. Premia w kwocie 200 złotych trafi na nasze konto do 15.03.2021.

Dodatkowe 50 zł za założenie konta w ramach programu poleceń

W trakcie wypełniania wniosku podać będziemy mogli „KOD POLECAJĄCEGO„, który pozwoli na uzyskanie premii większej o 50 złotych. Należy w tym polu podać jedynie sprawdzony kod: 1012619283

Aby zgarnąć 50 złotych dodatkowej premii wystarczy zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku Santander lub bankowości internetowej na komputerze. Dodatkowo wykonać transakcje kartą lub BLIK-iem na kwotę min. 300 złotych. Musimy obie z tych czynności wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Otwierając więc konto w październiku warunki musimy spełnić w listopadzie.

Dodatkowe 100 zł za rejestrację karty w Mastercard Bezcenne Chwile

Premia w kwocie 100 złotych możliwa jest za rejestrację karty debetowej debetowej otrzymanej do założonego rachunku w programie Mastercard Bezcenne Chwile (Priceless Specials) oraz wykonanie jednej transakcji kartą. Warto jednak wspomnieć, że tytułowa premia 100 zł nie jest kwotą otrzymaną na konto, a punktami w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Ilość punktów to 6800, a wymienić je można bezproblemowo na wiele nagród. Z przykładowych są vouchery do RTV Euro AGD, Circle K, Empik i wiele innych znanych marek. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie – zwłaszcza, że święta Bożego Narodzenia zbliżają się nieubłaganie.

Lokata Mobilna na 2% w Santander Bank Polska

Niewątpliwą zaletą otwarcia rachunku w Banku Santander (dawnym BZWBK) jest możliwość założenia lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2%. Lokatę założyć możemy tylko raz – za pomocą aplikacji mobilnej. Minimalna kwota jaką możemy pozostawić na lokacie to 1000 złotych, a maksymalna to 20 000 złotych. Czas trwania lokaty to 4 miesiące.

Podobne ciekawe

Czy warto inwestować w reklamę?

Czy warto inwestować w reklamę?

Zintegrowany system ERP

Zintegrowany system ERP

POIR 2.3.2 – Bony na innowacje dla MŚP

POIR 2.3.2 – Bony na innowacje dla MŚP

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *