Skuteczne narzędzia windykacji należności w praktyce
Skuteczne narzędzia windykacji należności w praktyce

V Financial Conferences serdecznie zaprasza do udziału w konferencji „Skuteczne narzędzia windykacji należności w praktyce”, która odbędzie się w dniach 2-3 X 2013r., w Hotelu 500 nad Zalewem Zegrzyńskim w Warszawie.

Będzie to I edycja konferencji pod Patronatem Honorowym Krajowego Rejestru Długów, BIG InfoMonitor oraz Polskiego Związku Windykacji.

Wśród prelegentów zasiądą m.in. Mariusz Hildebrand, Prezes Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor, który opowie o tzw „miękkiej windykacji” w procesach windykacyjnych przedsiębiorstwa. Bogusław Gębarowski z Creditreform Polska omówi genezę powstawania długów oraz jej wpływ na dobór właściwych narzędzi windykacyjnych na przykładzie klienta banku i firmy pożyczkowej. Anna Marcinkowska z Krajowego Rejestru Długów w swojej prezentacji poruszy kwestie wykorzystania informacji gospodarczej w procesach monitoringu i windykacji.

O tym co jest najlepszą drogą do skutecznej windykacji wypowie się Mariusz Bienias z PZU, a Grzegorz Grzegrzółkareprezentujący Bank BPH odniesie się do strategii, narzędzi i roli postępowania egzekucyjnego.

Kolejni prelegenci Ryszard Franaszczyk z Volkswagen Bank Polska, Piotr Jakubowski z J.iM Bieniak, M.Wielhorski i M. Wojnar, Adwokaci i Radcowie Prawni oraz Bogusław Kaltenbek z Raiffeisen Bank Polska swoje prezentacje skierują na segmentację klienta w procesie windykacji, odpowiedzialność członków zarządu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jako sposób windykacji należności oraz wybór ściągania długów korporacyjnych.

Nie zabraknie również zagadnień prawnych związanych z wykorzystaniem ustawy o terminach zapłaty w transakcjach handlowych, o których będzie opowiadał Radosław Cieciórski z Polskiego Związku Windykacji.

Konferencja zakończy się panelem dyskusyjnym podsumowującym wszystkie prezentacje, a następnie losowaniem bezpłatnej wejściówki wśród uczestników na kolejną edycje konferencji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!

Zapraszamy do kontaktu:

Wioleta Domurad
Dyrektor ds. Konferencji
kom. 791-404-321
e-mail: biuro@vfconferences.pl

Agenda konferencji:

http://www.vfconferences.pl/konferencje_i_warsztaty.html?strona=2 

Podobne ciekawe

Chwilówki bez ERIF

Kredyt pozabankowy- czy to możliwe?

Jakie firmy pożyczkowe wybrać?

Sprawdź ranking chwilówek i podejmij decyzję

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *