Nowość na rynku – Księgowość Online
Nowość na rynku – Księgowość Online

Prowadzenie rachunkowości ma obowiązek każdy kto prowadzi działalność gospodarczą, niezależnie czy jest to mała czy duża firma i w jakiej formie i branży działa. Księgowość prowadzi się w celu ustalenia podstawy opodatkowania dla różnych usług czy towarów, ustaleniu wielkości strat i zysków jak również struktury kosztów oraz wielu innych mniej lub bardziej skomplikowanych parametrów dodatkowych. 

 

Na rynku w ostatnim czasie pojawiło się stworzone przez Grupę Kapitałową Sygnity S.A. oprogramowanie dla firm, które chcą same prowadzić księgowość. Jest to duże ułatwienie dla przedsiębiorców którzy muszą niekiedy płacić krocie za usługi biura rachunkowego. Mowa o programie  Quatra, który  umożliwia prowadzenie samodzielnie  księgowości online i posiada wiele zalet do których należą między innymi szybka faktura, możliwość korzystania z niego przez 24 h na dobę.

Przedsiębiorcy maja do wyboru odpowiedni dla siebie i swojej firmy program. Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą to wypróbuj program Quatra Start, który posiada następujące plusy, czyli  samodzielnie prowadzisz księgowość swojej firmy, do której potrzebujesz jedynie komputer i internet, sam rozliczasz się z urzędem skarbowym, oraz w każdej chwili możesz za pomocą systemu wystawić fakturę i rachunek bez żadnych błędów. I co ważne zaoszczędzasz kilkaset złotych które musiałbyś wydać na biuro księgowe. Dla małych i średnich firm Sygnity proponuje program Quatra Firma oraz Quatra Supra, duże maja do wyboru Quatra Exspanso i Quatra Max.

Podobne ciekawe

Chwilówki bez ERIF

Kredyt pozabankowy- czy to możliwe?

Jakie firmy pożyczkowe wybrać?

Sprawdź ranking chwilówek i podejmij decyzję

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *